Dodaj do obserwowanych

Salon Urody Estima

Gabinet kosmetyczny

Ważne informacje

  • Otwarte cały rok

Opis

Każdy w sobie nosi piękno fizyczne, wystarczy je tylko wydobyć w odpowiedni sposób za pomocą specjalistycznych metod i technik.

Istotne jest również miejsce i czas odkrywania piękna ludzkiego. Tym miejscem jest salon urody Estima, w którym za pomocą profesjonalnych kosmetyków oraz odpowiedniej aparatury możemy walczyć z niedoskonałościami skóry. Prócz posiadania odpowiedniego miejsca niezbędna jest umiejętność indywidualnego podejścia do klienta oraz dobór właściwego zabiegu w zależności od problemu i stanu skóry. Dzięki doświadczeniu w dziedzinie kosmetologii oraz wykształceniu kierunkowym zdobytym na uczelniach wyższych mam możliwość zaprezentowania Państwu wielu specjalistycznych zabiegów. Z bagażem doświadczeń, w posiadaniu wiedzy i umiejętności zrealizowałam wyznaczony przez siebie cel. Tym celem jest stworzenie salonu kosmetycznego, gdzie najważniejszym staję się zaspokajanie indywidualnych potrzeb każdego kto dba o komfort i wygląd "zewnętrznej skóry''. Zapraszam do salonu kosmetycznego Estima.

Nazywam się Aleksandra Rduch. Z zawodu i zamiłowania jestem kosmetologiem. Prowadzę Gabinet Kosmetologii Pielęgnacyjnej „ESTIMA” – wyjątkowe miejsce, które stworzyłam z pasją i dużym zaangażowaniem. Z Kosmetologią jestem związana od 2008r., kiedy to rozpoczęłam studia kosmetologiczne I stopnia. Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, gdzie z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam studia na kierunku Kosmetologia, w specjalności Kosmetologia Specjalistyczna. W 2013r. ukończyłam drugi poziom studiów magisterskich w specjalności Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna. Podczas studiów, ale także w trakcie zawodowej pracy uzupełniałam moją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Zawód ten jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący, ponieważ mogę uczestniczyć w przemianie fizycznej, ale i psychicznej wielu kobiet. Od 2013r. prowadzę własny gabinet, gdzie mam możliwość zajmować się klientami zarówno tymi, którzy od wielu lat zmagają się z różnymi defektami skóry, ale także tymi którzy chcą na wiele lat zachować młody wygląd lub po prostu się zrelaksować. Miło mi będzie spotkać się z Państwem i zadbać o Państwa zdrowie i wygląd, a także samopoczucie. Serdecznie zapraszam

Zapraszam - mgr Aleksandra Rduch


Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Rybnik, Dąbrówki 15d
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 08.08.2019, 12:55

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Salon Urody Estima
Gabinet kosmetyczny
Cena już od:
15 zł do 450 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook